Kurzy němčiny na šk. rok

Vyberte si jazykový kurz němčiny podle úrovně Vašich znalostí.

Zobraz všechny kurzy
Kód kurzu:
Učebnice
Zahájení kurzu
ne
Cena
Cena: 0
+
-
Objednávám míst v kurzu
Objednat


Kurzy začínají v polovině září a končí v polovině června. Kurzy průběžně pokračují i v dalším školním roce. Kurzovné se platí o prázdninách nebo v září před zahájením kurzu. Můžete zaplatit celé kurzovné nebo zálohu 2000Kč,-. V případě zaplacení (i zálohy) do konce srpna získáte slevu 300Kč,- POZOR – zvláštní sleva pro začátečníky!!! Pokud není celé kurzovné nebo záloha zaplacena, bereme Vaši objednávku jako NEZÁVAZNOU a zajištěné místo v kurzu mají pouze ti, kteří zaplatili.

 

Kurzy němčiny jsou rozděleny do úrovní podle znalostí studenta od úplných začátečníků, kteří jazyk vůbec neznají, až po velmi pokročilé a konverzaci v němčině. Přihlaste se do kurzu! Zejména pro získání lepšího pracovního uplatnění je dnes němčina velmi důležitá.

Z tisku: Dnes, čtvrtek 29. září 2011, A5, Umíte německy? Ptá se na to již osm tisíc firem. V Česku působí osm tisíc firem, které očekávají, že jejich sto tisíc zaměstnanců bude umět německy. … vzhledem k velkému počtu německých či rakouských firem by měl tento jazyk ovládat každý vzdělaný Čech. …

V ČR působí přes 8000 firem s německou či rakouskou majetkovou účastí. Vytvářejí v ČR přes 100 tisíc pracovních míst. Znalost němčiny je velmi důležitá pro 73% firem. Dostupnost německy mluvícího personálu se ale v posledních letech zhoršila (to se týká především mladších uchazečů o práci). Žáci, kteří se rozhodnou pro němčinu, tak budou mít v budoucnu výhodnější postavení. (30. září 2011 vyšel v Lidových novinách (peníze a byznys) velký článek na téma Volná místa jsou. Podmínka? Němčina.)

0