Jazykový kurz jako dárek

Jazykový kurz angličtiny pro začátečníky jako vánoční dárek

Nabízíme NOVĚ jazykový kurz angličtiny pro začátečníky. Únor 2020 (pokud tento kurz objednáváte jako dárek – napište nám to (v objednávce) do zprávy pro příjemce. Spojíme se s Vámi a zašleme Vám vzory dárkových poukazů na výběr.

 

 

Pokud máte zájem o výuku pro úplné začátečníky, pak nabízíme jako dárek jazykový kurz angličtiny zahajovaný v únoru – ve středu 5. 2. 2020 od 16.30. Výuka se soustředí nejen na základy běžného jazyka pro konverzaci v angličtině, ale i na slovní zásobu využitelnou pokud hledáte práci v zahraničí.

Objednejte jakýkoli kurz jako dárek – získáte slevu

Pokud chcete potěšit, můžete darovat jazykový kurz jako dárek tomu, koho máte rádi. Vyberte pro něj vhodný kurz (pokud se mu nebude líbit, nabízíme možnost výběru jiného – podle jeho požadavků) a objednejte jej. Můžete přímo z webu objednávkovým formulářem nebo telefonicky či mailem.

Objednávka mailem: Chci objednat dárkový poukaz na jazykový kurz.

Pokud nemáte poštovního klienta a píšete maily např. přes Seznam – objednejte dárkový poukaz na adrese:

Cena darovaného jazykového kurzu:

Ceny jsou uvedeny na stránce „Jak platit“ úplně dole. Cena je 3800Kč. (U dárku je sleva 500Kč.)

Po zaplacení viz opět „Jak platit“ Dostanete dárkový poukaz, kde jen vyplníte jméno a obdarujete, koho chcete potěšit.

Buďte sví

a potěště své milé netradičním dárkem, při kterém na Vás budou vzpomínat ještě několik měsíců.

V nabídce máme spoustu kurzů a je jenom na Vás, který jazykový kurz vyberete.

Chcete s výběrem vhodného jazykového kurzu poradit?

Pokud máte zájem o radu, či pomoc, zatelefonujte nám nebo pošlete mail. Rádi Vám poradíme, nebo přímo jazykový kurz vybereme s Vámi.

.

 Vánoce 2019

Nápaditý dárek k Vánocům

Vánoční dárek

Nabízíme Vám nápaditý dárek pod stromeček pro vaše blízké. Objednejte dárkový poukaz na jazykový kurz u naší školy podle Vašeho výběru a darujte jej tomu, koho chcete potěšit. Je to dárek, kterým určitě uděláte radost. Obdarovaný pak může nastoupit do kurzu podle vlastního přání.

Pro ty, kteří kurz jako vánoční dárek objednají, nabízíme slevu z kurzovného 500Kč Koupíte kvalitní dárek a ještě získáte.

Dárkový poukaz na Vánoce se slevou

Pokud jakýkoli jazykový kurz objednáte, dodáme Vám dárkový poukaz, který darujete pod stromečkem. Sleva není na dárkovém poukazu uvedena! Chcete poukaz objednat? (zatelefonujte nebo napište mail (viz horní lišta webu).

Platíte pololetní jazykový kurz (3800Kč po odečtení slevy je Vaše cena jen 3300Kč) a obdarovaný si může vybrat kurz z naší nabídky.

Naše jazyková škola přeje poklidné prožití vánočních svátků. Krásné a spokojené Vánoce 2018.

Sleva platí pro každý vánoční dárkový poukaz!