Jazykové kurzy – distanční výuka

Distanční jazykové kurzy s e-learningem a on-line výukou

Jazykové kurzy přes internet. Lektor se s Vámi spojí přes počítač nebo chytrý mobil. Konverzujete a učíte se jako ve třídě. Nemusíte dojíždět.

Pro vstup do třídy nemusíte být nijak technicky zdatní, pouze kliknete na odkaz, který Vám před konáním výuky pošleme na Váš email. Po rozkliknutí odkazu jste přesměrováni do třídy, kde se již bavíte s učitelem.

Technické požadavky: Počítač (nebo notebook, chytrý telefon) s mikrofonem a reproduktory a kamerou.

Distanční intenzivní výuka v jazykovém kurzu

Teburg nabízí kvalitní distanční jazykové kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny, polštiny, čínštiny nebo češtiny pro cizince prováděné přes počítač – distanční velmi intenzívní formou výuky v trvání jednoho měsíce.

Měsíční kurz má vysokou výukovou hodnotu. Je daleko hodnotnější (zisk většího kvanta vědomostí) než běžný kurz s docházkou. Jazykový kurz je individuální  – v kurzu jste sami, výuka je plánovaná přesně Vám na míru. V případě, že se s Vámi přihlásí známý, můžete se kurzu účastnit i dva. Maximální počet účastníků je však tři osoby. Cena kurzu přitom zůstává stejná!

Pokud si chcete přes internet objednat výuku podle Vašich požadavků (nenašli jste v nabídce) – je možno objednat individuální kurz. Minimálně je nutno objednat deset lekcí. Cena výuky za jednu lekci distanční výuky (přes počítač) 45 min. je 380Kč + DPH.

Intenzivní výuka jazyků

Distanční výuka v našich kurzech je velmi intenzivní – 2x týdně se spojíte s lektorem – setkáte se virtuální třídě, kde můžete diskutovat, psát si, další úkoly a testy vám učitel umístí na webu.

Výhody – Jazykového kurzu se účastníte pomocí počítače, telefonu z domu nebo odkudkoli, kde můžete pracovat. Hovoříte s učitelem a jste ve třídě, aniž byste museli cestovat. Úkoly zpracováváte pomocí e-learningu, součástí jsou i testy on-line na našich stránkách. Učitel Vám ukládá soubory v úschovně. K dispozici je nástěnka pro vzkazy.

Úkoly zaslané učitelem, ale i testy si uděláte v době, která Vám vyhovuje. E-learning studujete v pro Vás nejvhodnějším čase. V určený čas se účastníte pouze společné práce ve virtuální třídě. V případě potřeby  Vám lektor telefonuje.

Vyberte si svůj distanční  jazykový kurz. 1. Vyberte si jazyk – rozklikněte nabídku a objednejte si kurz. Pokud něco potřebujete objasnit – telefonujte, pište.

Přihlaste se! Vyzkoušejte si nejintenzivnější formu výuky cizího jazyka.