Distanční jazykové kurzy

Vyberte si svůj distanční jazykový kurz

Klikněte na jazyk, o který máte zájem.

Objeví se nabídka jazykových kurzů vybraného jazyka. Zde si vyberete konkrétní jazykový kurz podle svých požadavků. Pokud něco potřebujete objasnit – telefonujte, pište.

Přihlaste se! Vyzkoušejte si intenzivní formu výuky cizího jazyka.

V distančním jazykovém kurzu se s Vámi lektor spojí přes počítač nebo chytrý mobil. Konverzujete a učíte se jako ve třídě. Výhody: Nemusíte dojíždět. Učíte se z pohodlí domova.

Pro vstup do třídy nemusíte být nijak technicky zdatní, pouze kliknete na odkaz, který Vám před konáním výuky pošleme na Váš email. Po rozkliknutí odkazu jste přesměrováni do třídy, kde se již bavíte s učitelem. Máte-li zájem, spojíme se s Vámi a provedeme ukázku. Stačí zatelefonovat.

Technické požadavky: Počítač (nebo notebook, chytrý telefon) s mikrofonem a reproduktory a kamerou.

Intenzivní on-line výuka jazyků

Distanční výuka v našich kurzech je velmi intenzivní – 2x týdně se spojíte s lektorem – setkáte se virtuální třídě, kde můžete diskutovat, psát si, další úkoly a testy vám učitel umístí na webu. Lektor se s  Vámi spojí i telefonicky a diskutejete v daném jazyce. Učitel Vás na plánovanou konverzaci předem připraví.

Výhody – Jazykového kurzu se účastníte pomocí počítače, telefonu z domu nebo odkudkoli, kde můžete pracovat. Hovoříte s učitelem a jste ve třídě, aniž byste museli cestovat. Úkoly zpracováváte pomocí e-learningu, součástí jsou i testy on-line na našich stránkách. Učitel Vám ukládá soubory v úschovně. K dispozici je nástěnka pro vzkazy.

Úkoly zaslané učitelem, ale i testy si uděláte v době, která Vám vyhovuje. E-learning studujete v pro Vás nejvhodnějším čase. V určený čas se účastníte pouze společné práce ve virtuální třídě. V případě potřeby  Vám lektor telefonuje.

Distanční intenzivní výuka v jazykovém kurzu

Teburg nabízí kvalitní distanční jazykové kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny, polštiny, čínštiny nebo češtiny pro cizince prováděné přes počítač – distanční velmi intenzívní formou výuky v trvání jednoho měsíce.

Měsíční kurz má vysokou výukovou hodnotu. Je daleko hodnotnější (zisk většího kvanta vědomostí) než běžný kurz s docházkou. Jazykový kurz je individuální  – v kurzu jste sami, výuka je plánovaná přesně Vám na míru.

Pokud si chcete přes internet objednat výuku podle Vašich požadavků (nenašli jste v nabídce) – je možno objednat individuální kurz. Minimálně je nutno objednat deset lekcí.