Kurzy španělštiny na šk. rok

VYBERTE A OBJEDNEJTE SI KURZ ŠPANĚLŠTINY na školní rok přímo z počítače!

Zobraz všechny kurzy
Kód kurzu:
Učebnice
Zahájení kurzu
Kurz má akreditaci Min. školství na základě § 25 a § 27 zákona č. 563/2004Sb. Počet studentů v kurzu od: 5
ano
Cena

Kurz španělštiny S1Z je určen pro úplné začátečníky, kteří se španělštinou ještě nepřišli do styku a nic neumí, nebo umí velmi málo, takže nemohou nastoupit do vyššího ročníku.

Cena: 5 800
+
-
Objednávám míst v kurzu
Objednat

Popis kurzu

Jelikož to bez gramatiky nejde, musíme v prvním ročníku probrat květnatý systém španělských sloves v přítomném čase, se všemi jeho pravidelnostmi i nepravidelnostmi. Dále se naučíme počítat, určovat hodiny a trochu si něco rozkázat.
Za odměnu si budeme UMĚT objednat v restauraci či kavárně, koupit si třeba pěkné plavky, zeptat se na cestu a rezervovat si pokoj v hotelu. S tím, co se naučíme (a českým delegátem někde v okolí), můžeme s úsměvem vyrazit na sluncem zalité španělské či karibské pláže… Po absolvování kurzu dosáhnou účastníci úrovně A1.

Kurzy začínají v polovině září a končí v polovině června. Kurzy průběžně pokračují i v dalším školním roce. Kurzovné se platí o prázdninách nebo v září před zahájením kurzu. Můžete zaplatit celé kurzovné nebo zálohu 2000Kč,-. V případě zaplacení (i zálohy) do konce srpna získáte slevu 300Kč,-

0