Kurzy španělštiny na šk. rok

VYBERTE A OBJEDNEJTE SI KURZ ŠPANĚLŠTINY na školní rok přímo z počítače!

Zobraz všechny kurzy
Kód kurzu:
Učebnice
Zahájení kurzu
Kurz má akreditaci Min. školství na základě § 25 a § 27 zákona č. 563/2004Sb. Počet studentů v kurzu od: 5
ano
Cena

Kurz španělštiny S3P je určen pro zájemce, kteří mají znalosti španělštiny na úrovni B1-B2 a výše, mají zájem pokročit vpřed, popř. uvažují o zkoušce DELE B2.

Cena: 5 900
+
-
Objednávám míst v kurzu
Objednat

Popis kurzu

V tomto kurzu připravíme studenty podle požadavků na mezinárodní certifikát DELE B1, případně B2. Připravíme na novou maturitu nebo přijímací řízení na VŠ.
Ať už chcete v některé ze španělsky mluvících zemí STUDOVAT či PRACOVAT, nebo jen prostě někde v baru prochechtat celou noc při vyprávění “chistes“ (a Vaši hispánští přátelé se nebudou smát Vaší španělštině – nebo jen trošičku -, ale Vašim vtipům), přijďte trénovat s námi. Baví Vás kultura? – Budeme mluvit o kultuře! Nebaví Vás kultura? – Budeme mluvit o čemkoli jiném!
Zapracujeme i na společné noční můře všech hispanofilů a pořádně procvičíme všechny časy i způsoby užití subjuntivu, včetně sousledností.Zájemce připravíme na mezinárodní zkoušky DELE B2 (případně výše) nebo na přijímací řízení na VŠ (zkušenosti máme).

Kurzy začínají v polovině září a končí v polovině června. Kurzy průběžně pokračují i v dalším školním roce. Kurzovné se platí o prázdninách nebo v září před zahájením kurzu. Můžete zaplatit celé kurzovné nebo zálohu 2000Kč,-. V případě zaplacení (i zálohy) do konce srpna získáte slevu 300Kč,-

0