Objednávka výuky ve firmě nebo úřadě

Hledáte kvalitní spolupráci ve výuce cizích jazyků? Obraťte se na JŠ Teburg.

Výuku ve firmách jsme zahájili v roce 1990 (Tesla Ostrava) a od té doby jsme vyučovali jazyky v desítkách firem našeho regionu. Pro některé velké podniky zajišťujeme jako exklusivní partner celopodnikovou výuku. Organizujeme kurzy ve firmách, které obdrží dotaci EU. Spojte se s námi, zaručujeme Vaši naprostou spokojenost.
zkušenost, kvalita, tradice a znalosti JŠ Teburg

Zkušenosti JŠ Teburg s výukou ve firmách

Nepřetržitá tradice (od roku 1990) pedagogické práce ve firmách, to je praxe, která určuje kvalitu vzdělávání, tvorbu metodického systému a výukových metod vedoucích k dosažení nejkvalitnějších znalostí.
Náš první projekt celopodnikové výuky (1990) byl vytvořen pro zaměstnance tehdy ještě socialistického podniku Tesla Ostrava. Teburg byl první školou, která metodicky připravila (jazykový audit firmy, logistika kurzů, didaktické materiály, systém výuky, výstupy) a s úspěchem prováděla cílenou celopodnikovou výuku cizích jazyků podle potřeb oboru, v němž firma působí.
Jazyková škola Teburg je Váš partner při výuce jazyků

Jazykové kurzy angličtiny ve firmách

Výuka angličtiny v podnicích je profesionální, nápaditá. Do výuky zapojujeme hru a metody navazující reálné situace, ve kterých se cvičí jazyk v denním užití v zahraničí. Vyučujeme všechny typy pokročilosti jazyka a kurzy umíme zaměřit podle vašich požadavků. Od základní angličtiny přes kurzy ochodního jazyka po konverzaci v požadovaném stupni náročnosti. Vyučovat vás budou odborníci s VŠ pedagogickým i odborným vzděláním. Pouhý popis kurzu však pro zodpovědný výběr společnosti zodpovědné za výuku ve vašem podniku mnohdy nestačí. Proto nabízíme ukázkovou hodinu angličtiny zdarma. Usnadníte si tak rozhodnutí. Určitě se na nás obraťte, rádi vám vyhovíme.
cizí jazyky v srdci

Kurzy němčiny ve firmách

učitel Teburgu vyvolává žáka
Němčina je jazyk se kterým se zaměstnanci setkávají v zahraničí nejčastěji. Zejména střední techničtí pracovníci potřebují znalost alespoň základů němčiny pro práci v sousedních německy mluvících zemích. Proto je velmi důležité dbát na kvalitu vyučujících, kteří musí znát jazyk z praxe ze zahraničí. Musí umět připravit poutavou hodinu a naplnit ji látkou, která odpovídá požadavkům praxe v zahraničí. Takové kurzy pro své klienty připravujeme. Výuku doplňujeme zdarma e-learningem a testy. V konverzaci dbáme na správnou výslovnost a učíme porozumět i běžné ne zcela spisovné výslovnosti. Kurzy, které připravíme jsou poutavé a nabité informacemi ze všech oblastí němčiny. Zkuste si objednat ukázkovou hodinu zdarma. Přijedeme. Připravíme kurzy němčiny (zaměření, náročnost, metodika výuky) zcela podle vašich požadavků. Obraťte se na nás bez obav, výuka němčiny je pro nás potěšením.

Španělština ve vašem podniku

Studenti JŠ Teburg v kurzu angličtiny
Zajistíme výuku španělského jazyka českým učitelem s VŠ vzděláním nebo i rodilým mluvčím s mezinárodními certifikáty pro výuku cizích jazyků. Kurzy můžeme zaměřit zcela podle vašich požadavků. Jak na náročnost probírané látky, tak i na způsob výuky. Španělština postupně posiluje své postavení v našem regionu. Pokud se pro tento jazyk rozhodnete, oslovte naši školu. Zajistíme vám kvalitní výuku, která vás poučí i pobaví. Přijedeme a rádi vám předvedeme jak učíme. Ukázková hodina je zdarma. Informujte se. Rádi přijedeme.

Výuka ruštiny ve firmách

Ruský jazyk vyučují absolventi univerzit v Rusku, kteří mají uzavřené VŠ vzdělání i v ČR. Jejich výuka je naprosto profesionální, výslovnost rodilých mluvčích je doplněna i o zkušenosti s českou gramatikou a tudíž je vysvětlování gramatických jevů pro Čecha zcela pochopitelné. Spousta konverzace, cvičení z e-learningu a testů na našem webu. Vše zdarma jako doplněk kurzu. Přijedeme a předvedeme vám, jak učíme. Ukázková hodina ruštiny ve vaší firmě je zdarma. Obraťte se na nás, rádi s vámi budeme spolupracovat.
Studenti Teburg v akci

Francouzština pro firmy

Připravíme vaše zaměstnance v kurzech francouzštiny od základů jazyka až po konverzační kurzy. Odborné vedení kurzů zaručuje výbornou výslovnost. Podle požadavku může v kurzu vyučovat český nebo francouzský lektor. Součástí kurzů francouzštiny jsou i e-learningové materiály a testy na našem webu, připravené pro studenty kurzu vyučujícími. Rádi vám naši výuku předvedeme v ukázkové hodině. Nechte si předvést výuku JŠ Teburg a objednejte si kurz francouzštiny pro vaši firmu. Výuka v kurzu zábavnou formou

Italština, čínština a polština pro firmy

Nabízíme i výuku méně vyžadovaných (ne méně významných) jazyků. I zde nabízíme plný servis s e-learningem, testy na webu a profesionální vedení výuky vysokoškolsky vzdělanými lektory. Pozvěte nás k předvedení ukázkové hodiny, rádi k vám přijedeme.
Studenti jazyků v Teburgu
Výhody
vyučující přijdou za vámi až do podniku či firmy (v případě zájmu učíme u nás ve firmě)
čas výuky – po domluvě v průběhu celého dne
intenzita výuky, sestavení tematického plánu výuky – podle požadavků zadávajícího
Sestavení kursů
Při objednávce většího množství kursů pro jeden podnik provádíme zdarma jazykový audit a následné sestavení studijních skupin.

Při sestavování kursů zohledňujeme:

  1. znalosti žáků
  2. požadované zaměření výuky
  3. počty žáků a hodinovou dotaci (podle požadavků zadavatele)
  4. metodiku výuky (navrhujeme sami, podle požadavků zadavatele)

Lektoři
Učitelé, kteří budou v podniku vyučovat jsou univerzitně vzdělaní v oboru, absolvovali praxi i studijní pobyty v cizině. Nabízíme také zahraniční lektory. Již samotné osobnosti těchto pedagogů jsou zárukou kvalitní výuky. Přesto jsme na požádání ochotni předvést v podniku ukázkovou hodinu (zdarma). Nabízíme také výběr lektora podle požadavků studijní skupiny.
Zkoušky pro zaměstnanceProfesionalita jazykových lektorů u JŠ Teburg
Připravíme vás na jakýkoli typ zkoušky. Např. TOEIC

Reference
Dlouhodobá praxe ve vedení podnikových kursů (od roku 1990) zaručuje spokojenost těch, kteří se na nás obrátili, například:
Výuku jsme připravovali, připravujeme a provádíme pro velké množství podniků Ostravska a okolí. Např.: management Masokombinátu Martinov, vrcholový management firem Dr. Oetker, Linde, OKD, velkých stavebních firem. Jsme úspěšní v projektech pro firmy Bauhaus, Baumax, Mafra, SGF, a spousty dalších menších zájemců. Vždy jsme byli vybráni v řádné soutěži, kde rozhodovaly reference, kvalita výuky i učitelů a výsledky nám svěřených žáků. Naši absolventi dosahují vysoké úspěšnosti v dalším užití jazyka (zkoušky, jednání, atd.).

Tesla OV
Linde Technoplyn
SPT Telecom a. s.
Masokombinát Ostrava – Martinov a.s.
OKD, a.s.
Dr. Oetker
Strabag a.s.
Oschatz Bohemia s.r.o.
EURO-Šarm-s.r.o.
MST
SMVAK
ODS
Mafra a.s. – DNES
Advokátní kancelář Pyšný, Weber a Partn. v. o. s.
Bauhaus
Baumax
FEST Ostrava s.r.o.
PKS servis spol s.r.o.
BF LOGISTICS, s.r.o.
VOKD, a.s.
TELEDATASYSTEM, spol. s.r.o.
Eurovia CS, a.s.
Q – ELEKTRIK a.s.
Havel, Holásek & Partners s.r.o.
HERTIN s.r.o.
Elektromont Brno a.s.
Institut enviromentálních služeb, a.s.
Micra Metal s.r.o.
Interspar
Dalkia Industry CZ, a.s.
Generali Pojišťovna
HSF System a.s.
Educa Team s.r.o.
JT International spol s.r.o.
Rappa s.r.o.
Statutární město Ostrava, městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz
RALL s.r.o.
Autel, a.s.
HURAB-TRANZ s.r.o.
… atd.