Kurzy italštiny na šk. rok

Zobraz všechny kurzy
Kód kurzu:
Učebnice
Zahájení kurzu
Kurz má akreditaci Min. školství na základě § 25 a § 27 zákona č. 563/2004Sb. Počet studentů v kurzu od: 5
ano
Cena

V tomto kurzu pro středně pokročilé si budeme povídat o cestování, turismu, sportu a zdravému životnímu stylu, moderní technologii,  zajdeme si do divadla a na operu.  Zároveň zopakujeme již probraná konverzační témata, jako jsou např. rezervace ubytování, nakupování, orientace ve městě, cestování vlakem, letadlem.

V tomto kurzu dokončíme učebnici Nuovo Progetto italiano 2: 9-11 lekci, doplňující materiál z internetu, učebnice Italština: Bahníková a odstupňovaná četba

Cena: 5 900
+
-
Objednávám míst v kurzu
Objednat

Budeme si povídat o cestování, turismu, sportu a zdravému životnímu stylu, zajdeme si do divadla a na operu. Zároveň zopakujeme již probraná konverzační témata, jako jsou např. rezervace ubytování, nakupování, orientace ve městě, cestování vlakem, letadlem. Naučíme se používat passato remoto, které se hojně vyskytuje v literatuře a v turistických průvodcích při popisu historie měst a památek, pasiv, souslednost časů. Budeme se zabývat i hovorovou italštinou. Zároveň se dozvíme o spoustě krásných míst v Itálii a zajímavostí ze života Italů.

0