Pololetní kurz angličtiny - od února

Kurz se zahajuje v únoru 2020. Důkladný postup zajišťuje znalosti, které mají umožnit základní­ dorozumění­. Kurz je určen pro úplné začáteční­ky a směřuje k zí­skání­ jazykových dovedností­ potřebných pro výkon práce v zahraničí­. V kurzu se zaměřujeme na praktickou slovní­ zásobu vhodnou pro běžnou komunikaci v základních denních situacích.

Zobraz všechny kurzy
Kód kurzu:
Učebnice
Zahájení kurzu
ne
Cena

Jazykový kurz angličtiny pro úplné začátečníky. S individuálním přístupem a rozšířenou slovní zásobou. Absolventi kurzu mají znalosti, které jim pomohou i při hledání práce v zahraničí. Pokud máte zájem o vyšší úrovně kurzů angličtiny přejděte na kurzy na celý školní rok (klikněte nahoře na modré tlačítko “angličtina“ – klikněte na “roční kurzy“ v Porubě ) a zde si vyberte vhodnou úroveň. Nebo zatelefonujte a vybereme kurz společně.

Cena: 3 800
+
-
Objednávám míst v kurzu
Objednat

Popis kurzu

V kurzu se berou základy angličtiny obohacené o slovní zásobu potřebnou k práci v zahraničí. Těšíme se na Vás. Kurz můžete věnovat jako dárek viz “Kurz jako dárek“ . Zde máte slevu 500Kč. Kurz Vás tak stojí 3300Kč.

Neváhejte a přihlaste se do našeho jazykového kurzu! Získáte nejen nové vědomosti, ale i přátele. Znalosti Vás pak budou provázet celý život a můžete si je kdykoli rozšiřovat.

0