Jazyková škola Teburg

Přihlaste se!  Nabízíme: 1. intenzivní letní večerní kurzy v srpnu. 2. Od září zahajujeme roční jazykové kurzy. Objednejte si kurz přímo ze stránek.

Vyberte si svůj jazykový kurz. Podívejte se níže – vyberte si jazyk. Potom si klikněte na typ kurzu (letní, celoroční … a zvolte požadovanou úroveň. Pokud něco potřebujete objasnit – telefonujte, pište.

Rádi Vám poradíme.    

V jazykové škole Teburg studujte u jedné z nejstarších soukromých jazykových škol v republice! Nabízíme kvalitní jazykovou výuku, osobní přístup ke každému studentovi a vstřícnost všech zaměstnanců školy. Vyzkoušejte si výuku profesionálů s tradicí, která zajistí Váš úspěch ve zvládnutí cizího jazyka. Seznámíte se s novými lidmi, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Jazyková škola Teburg je zárukou Vašeho úspěchu a spokojenosti s pokrokem ve studiu jazyků.

Nebo můžete někomu, koho máte rádi, objednat jazykový kurz jako dárek – vystavíme Vám dárkový poukaz.

– kvalitní akreditované jazykové kurzy v Ostravě i v zahraničí

Jazyková škola Teburg

nabízí kvalitní jazykové kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny, polštiny, čínštiny nebo češtiny pro cizince. Studujte pod profesionálním vedením. Získáte trvalé a hluboké jazykové znalosti. Přihlaste se nebo se informujte, určitě  Vás potěšíme.

 Nabízíme kvalitní akreditované jazykové kurzy (akreditace MŠMT) a výuku nejmodernější metodikou. Neslibujeme žádné zázračné metody výuky, ale solidní propracovaný systém výuky jazyků s léty ověřenými výsledky. Úspěšnost absolventů naší jazykové školy je zárukou i Vaší spokojenosti.

Pro naše studenty máme vypracován systém e-learningu a testů, takže pracujete i doma u počítače, což zajistí lepší procvičování a znalosti jazyků. Přijďte do jazykové školy Teburg – budete spokojeni a získáte nejen nové vědomosti, ale i přátele.

Jazyková škola Teburg se zaměřuje na kvalitní metodiku výuky a pokrok ve znalostech pomocí přirozených konverzačních metod. Tak se nenásilně dostáváte k dalším znalostem a prohlubujete si, co už umíte.