Kurz španělštiny letní - intenzivní

Nabídka letní výuky španělštiny. Přijďte do intenzívního měsíčního kurzu španělštiny, který probíhá ve večerních hodinách o prázdninách. V kurzu se soustředíme na konverzaci a témata využitelná v praxi. Jazyk je vyučován zábavnou a přitažlivou formou. Seznámíte se s novými tématy a novými lidmi! Dopřejte si nové znalosti! Přihlaste se.

Vyberte úroveň znalostí
Vyberte den a čas kurzu
Vyberte místo kurzu
Kód kurzu:
Učebnice
Zahájení kurzu
ne
Cena

Kurz španělštiny probíhá od 6. 8. do 23. 8. 2018. Vždy v pondělí, středu a čtvrtek od 18.30 do 20.30
Chcete se v cizině domluvit? Přihlaste se do kurzu španělštiny!

Cena: 3 800
+
-
Objednávám míst v kurzu
Objednat

Popis kurzu

Kurz španělského jazyka předpokládá základní znalost španělštiny (přítomný čas). Na tomto základě budeme konverzovat a upevňovat i rozšiřovat slovní zásobu.
Témata: cestování a orientace na letišti, orientace ve městě, ježdění hromadnou městskou dopravou, nakupování jídla i oblečení, restaurace a kavárny, setkávání s přáteli, záliby a sportování, ubytování v hotelu a služby.
V rámci témat se bude procvičovat i pohotovost ve vyjadřování a fráze, kterými lze přiblížit naše vyjadřování běžné mluvené španělštině.
V hodinách dáme prostor i španělským a latinskoamerickým reáliím a zejména hudbě. Přihlaste se.

Letní intenzivní kurz Vám dává šanci v klidu se intenzivně připravit, zlepšit si vyjadřování a obohatit slovní zásobu. Kurzy probíhají ve večerních hodinách, takže nebrání studentům v žádných letních aktivitách, ale naopak jsou jejich vhodným doplňkem. Intenzivní příprava zábavnou formou, která nezatěžuje denní plán, to je deviza letního kurzu. Objednejte si kurz v tradiční jazykové škole s nejlepšími referencemi!

Vybrané kurzy

Váš nákupní košík je prázdný

Název
Studentů
Cena
0