Kurzy ruštiny na šk. rok

Výuka ruského jazyka vedená rodilými mluvčími s VŠ vzděláním a zkušenostmi s výukou. Perfektní možnost naučit se rusky.

Vyberte úroveň znalostí
Vyberte den a čas kurzu
Vyberte místo kurzu
Kód kurzu:
Učebnice
Zahájení kurzu
Kurz má akreditaci Min. školství na základě § 25 a § 27 zákona č. 563/2004Sb. Počet studentů v kurzu od: 5
ano
Cena

Jazykový kurz ruštiny pro začátečníky R3Z
Potřebujte ruštinu kvůli práci? Láká Vás cesta do Ruska, nebo rusky mluvící zemi? Nebo se Vám jen líbí libozvučná, krásná a jednoduchá ruština? Je čas se naučit rusky!
Přihlaste se do našeho kurzu pro úplné začátečníky vedeného rodilou mluvčí a společně zvládneme základy ruštiny.

Cena: 5 800
+
-
Objednávám míst v kurzu
Objednat

Popis kurzu

Seznámíme se s azbukou (tiskací i psací), osvojíme si základy ruské gramatiky, vytvoříme si slovní zásobu nejdůležitějších slovíček. A hlavně si ujasníme co je to «самоход», odkud je «Матрёшка» a jak se vyslovuje zákeřné «Щ».
Výuka obsahuje spoustu témat z různých oblastí běžného života Rusů. Kurz je velmi dobrým pomocníkem při učení ruské mluvnice. Začneme seznámením s azbukou (tiskací i psací), ruským slovním přízvukem a intonaci v ruské řeči. Naučíme se základním slovíčkům (roční období, dny v týdnu, názvy měsíců, barvy), budeme konverzovat na téma seznámení, telefonování, rozvrh dne, rodina atd. V gramatice probereme hlavně časování sloves v přítomném a budoucím čase, skloňování osobních zájmen a podstatných jmen. Výuku doplní audio a video materiály, kvizy a hry.

Kurzy začínají v polovině září a končí v polovině června. Kurzy průběžně pokračují i v dalším školním roce. Kurzovné se platí o prázdninách nebo v září před zahájením kurzu. Můžete zaplatit celé kurzovné nebo zálohu 2000Kč,-. V případě zaplacení (i zálohy) do konce srpna získáte slevu 300Kč,-

Vybrané kurzy

Váš nákupní košík je prázdný

Název
Studentů
Cena
0