Kurz ruštiny letní - intenzivní

Nabídka letní výuky ruštiny. Přijďte do intenzívního měsíčního kurzu ruštiny, který probíhá ve večerních hodinách o prázdninách. V kurzu se soustředíme na konverzaci a témata využitelná v praxi. Jazyk je vyučován zábavnou a přitažlivou formou. Seznámíte se s novými tématy a novými lidmi! Dopřejte si nové znalosti! Přihlaste se.

Vyberte úroveň znalostí
Vyberte den a čas kurzu
Vyberte místo kurzu
Kód kurzu:
Učebnice
Zahájení kurzu
ne
Cena

Intenzívní kurz ruštiny probíhá od 7. 8. do 24. 8. 2018. Učí se v úterý – učebna M, čtvrtek – učebna M a pátek – učebna Z, od 16.30 do 18.30

Cena: 3 800
+
-
Objednávám míst v kurzu
Objednat

Popis kurzu

Kurz ruštiny, kde upřednostňujeme konverzaci. Hodiny jsou vedeny profesionálně tak, že student je nucen vyjadřovat se v cizím jazyce. Nenásilně dojde k rozšíření slovní zásoby. Pokud se narazí na nejasnosti v gramatice, bude vše vysvětleno. (Vyučující je absolventkou ruské university a vystudovala i universitu v ČR.)

Letní intenzivní kurz Vám dává šanci v klidu se intenzivně připravit, zlepšit si vyjadřování a obohatit slovní zásobu. Kurzy probíhají ve večerních hodinách, takže nebrání studentům v žádných letních aktivitách, ale naopak jsou jejich vhodným doplňkem. Intenzivní příprava zábavnou formou, která nezatěžuje denní plán, to je deviza letního kurzu. Objednejte si kurz v tradiční jazykové škole s nejlepšími referencemi!

Vybrané kurzy

Váš nákupní košík je prázdný

Název
Studentů
Cena
0