Kurzy němčiny na šk. rok

Vyberte si jazykový kurz němčiny podle úrovně Vašich znalostí.

Vyberte úroveň znalostí
Vyberte den a čas kurzu
Vyberte místo kurzu
Kód kurzu:
Učebnice
Zahájení kurzu
Kurz má akreditaci Min. školství na základě § 25 a § 27 zákona č. 563/2004Sb. Počet studentů v kurzu od: 5
ano
Cena

Úplní začátečníci jsou ti, kteří dosud s jazykem nepřišli do styku, kteří nemají žádné znalosti a chtějí s výukou začít pomalu a od úplných začátků. V kurzu němčiny pro začátečníky N4Z získává prvních 5 přihlášených, kteří zaplatí kurzovné, navíc SLEVU 500Kč,- To znamená, že matka na mat. dovolené, důchodce nebo student může ještě uplatnit slevu 300Kč,- a zaplatí za roční kurz místo 5800 – pouze 5000Kč,-

Cena: 5 800
+
-
Objednávám míst v kurzu
Objednat

Popis kurzu

V kurzu němčiny pro úplné začátečníky N4Z (v Ostravě-Porubě) probíhá výuka němčiny od základů. Naučíme se číst a vyslovovat. Potom probereme osobni údaje – povolání, moje rodina, jídlo a piti – v restauraci, nakupování – oblečeni, barvy. Tak, abystre byli schopni základního dorozumívání se v běžných situacích v cizině. V gramatice se seznámíme s  časováním sloves v přít. čase, číslovkami, časovými údaji, předložkami se 3. a 4. pádem, skloňováním podstatných jmen a osobních zájmen a přivlastňovacích zájmen v 1. pádě.  Po absolvování prvního ročníku je studující schopen složit jednoduchou větu. Mluví v přítomném čase.Po absolvování kurzu jste schopni hovořit o nejobecnějších tématech – pozdravit, požádat o něco, omluvit se apod.

Kurzy začínají v polovině září a končí v polovině června. Kurzy průběžně pokračují i v dalším školním roce. Kurzovné se platí o prázdninách nebo v září před zahájením kurzu. Můžete zaplatit celé kurzovné nebo zálohu 2000Kč,-. V případě zaplacení (i zálohy) do konce srpna získáte slevu 300Kč,- POZOR – zvláštní sleva pro začátečníky!!! Pokud není celé kurzovné nebo záloha zaplacena, bereme Vaši objednávku jako NEZÁVAZNOU a zajištěné místo v kurzu mají pouze ti, kteří zaplatili.

 

Kurzy němčiny jsou rozděleny do úrovní podle znalostí studenta od úplných začátečníků, kteří jazyk vůbec neznají, až po velmi pokročilé a konverzaci v němčině. Přihlaste se do kurzu! Zejména pro získání lepšího pracovního uplatnění je dnes němčina velmi důležitá.

Z tisku: Dnes, čtvrtek 29. září 2011, A5, Umíte německy? Ptá se na to již osm tisíc firem. V Česku působí osm tisíc firem, které očekávají, že jejich sto tisíc zaměstnanců bude umět německy. … vzhledem k velkému počtu německých či rakouských firem by měl tento jazyk ovládat každý vzdělaný Čech. …

V ČR působí přes 8000 firem s německou či rakouskou majetkovou účastí. Vytvářejí v ČR přes 100 tisíc pracovních míst. Znalost němčiny je velmi důležitá pro 73% firem. Dostupnost německy mluvícího personálu se ale v posledních letech zhoršila (to se týká především mladších uchazečů o práci). Žáci, kteří se rozhodnou pro němčinu, tak budou mít v budoucnu výhodnější postavení. (30. září 2011 vyšel v Lidových novinách (peníze a byznys) velký článek na téma Volná místa jsou. Podmínka? Němčina.)

Vybrané kurzy

Váš nákupní košík je prázdný

Název
Studentů
Cena
0