Kurz němčiny letní - intenzivní

Nabídka letní výuky němčiny. Přijďte do intenzívního měsíčního kurzu němčiny, který probíhá ve večerních hodinách o prázdninách. V kurzu se soustředíme na konverzaci a témata využitelná v praxi. Jazyk je vyučován zábavnou a přitažlivou formou. Seznámíte se s novými tématy a novými lidmi! Dopřejte si nové znalosti! Přihlaste se.

Vyberte úroveň znalostí
Vyberte den a čas kurzu
Vyberte místo kurzu
Kód kurzu:
Učebnice
Zahájení kurzu
ne
Cena

V kurzu se vyučuje intenzivně vždy v pondělí, středu a pátek od 16.30 do 18.30 hod. 3 týdny výuky němčiny pro studenty, kteří chtějí upevňovat znalosti. Intenzívní kurz němčiny pro falešné začátečníky až mírně pokročilé probíhá od 6. 8. do 24. 8. 2018. Kurz pro ty, kteří mají pochyby o svých znalostech.

Cena: 3 800
+
-
Objednávám míst v kurzu
Objednat

Popis kurzu

Nabízíme důkladný drill a hodně mluvení. Hodiny jsou vedeny profesionálně tak, že student je nucen vyjadřovat se v cizím jazyce. Nenásilně tak dochází k vytvoření a upevnění základních dovedností v jazyce. Přihlaste se.

Letní intenzivní kurz Vám dává šanci v klidu se intenzivně připravit, zlepšit si vyjadřování a obohatit slovní zásobu. Kurzy probíhají ve večerních hodinách, takže nebrání studentům v žádných letních aktivitách, ale naopak jsou jejich vhodným doplňkem. Intenzivní příprava zábavnou formou, která nezatěžuje denní plán, to je deviza letního kurzu. Objednejte si kurz v tradiční jazykové škole s nejlepšími referencemi!

Vybrané kurzy

Váš nákupní košík je prázdný

Název
Studentů
Cena
0