Jazykový kurz španělštiny v zahraničí

Jazykový pobyt u moře v Andaluzii v Malaze

Pláže v hlavním městě Malaga s mezinárodním letištěm mají celkovou délku 15km. V Malaze je vyvíjeno značné úsilí na vyčištění pláží, stejnou měrou se usiluje i o zlepšení jejich infrastruktury a zařízení. Největším lákadlem pro návštěvníky jsou pláže na Slunečném pobřeží (Costa del Sol). V západní části jsou pláže charakteristické velmi jemným pískem a průzračnou vodou, zatímco ve východní části se vyskytují kamenité pláže a malé klidné zátoky. Costa del Sol se stalo nejnavštěvovanější destinací Andalusie, neboť se pyšní 300 slunečními dny v roce, širokou nabídkou kvalitních hotelů a turistickou infrastrukturou na vysoké úrovni.
Pláž je 100 m
Jazyková škola v Malaze
akreditovaná Cervantes institutem existuje od roku 1999. Je to v oblasti jediná škola, která je oprávněna provádět zkoušky DELE. Škola nabízí přátelskou atmosféru a vynikající možnosti výuky španělštiny. V budově je šest učeben. Dvě učebny jsou počítačové s Wi-Fi připojením. Ve škole je knihovna a multimediální učebna.
Místo
Škola se nachází v jednom z nejatraktivnějších míst města v jeho východní části Pedregalejo. V okolí školy jsou zahrady s citronovými stromy, jukovými palmami. V letních dnech je zde možno se ochladit a relaxovat. Škola má svůj vlastní bazén a sprchy v zahradě. Moře je 100 metrů od školy! Učebny jsou klimatizované.

Bazén školy v Malze
V blízkosti školy je internetová kavárna, 2 supermarkety, kavárny, restaurace, banky a hotely. Spojení do centra města je autobusem 12 minut.
Jazykové kurzy španělštiny
Všechny úrovně od A1 až do C2 po celý rok. Učitelé mají zkušenosti s výukou zahraničních studentů.
Studenti jazyků ve španělské škole

Typy jazykových kurzů španělštiny v Malaze

Standardní kurzy, dlouhodobé kurzy, intenzivní kurzy, intenzivní kurzy + zde se vyučuje nejen jazyk, ale i salsa, flamenco, španělská historie, hispánská kultura. speciální kurzy business, příprava na zkoušku DELE, příprava na certifikát business spanish, španělština pro turismus a hotelnictví, kurzy pro učitele španělštiny, kurzy pro děti od 8 do 17 let, je možno objednat i kurzy pro školní skupiny 15 – 20 osob

Počet studentů v jedné studijní skupině je okolo 8. Píše se vstupní test. Nástup v 8.30. Výuka probíhá od pondělí do pátku. Škola pořádá „Mini Workshopy“ t.j. 5 hodin španělské kultury týdně.

Obecnou španělštinu lze studovat i 10 nebo 15 hodin týdně (hodina trvá 45 minut)

Certifikát o absolvování obdržíte pokud absolvujete 80% lekcí v jazykovém kurzu španělštiny.