Jazykové kurzy v zahraničí – francouzština

Studium francouzského jazyka v Paříži

Paříž
Studium francouzštiny je možné během letních prázdnin. Stačí si vybrat týden nebo týdny, podle vašich možností. Studenty posíláme do školy v Paříži.
Místo
Škola se nachází v centru Paříže. Kousek od Opery a známé galérie Lafayette. Poblíž Champs-Elysees.
Vybavení
Studium francouzštiny v Paříži
Učebny mají klimatizaci, zaručují studentům pohodlí a navíc příjemné, klidné a odbornými pomůckami vybavené prostředí ke studiu. Profesoři i ostatní personál (nabízející trvalý servis) jsou stále připraveni pomoct studentům s jakýmkoliv problémem.
Metodika
Výuka v jazykovém kurzu francouzštiny
Škola funguje již třicet let. Má kvalitní pedagogický tým. Výukovou metodu staví především na komunikaci, takže studenti se učí aktivně vyjadřovat a podílet se na programu. Heslem školy je „Uč se jazyk a žij život“, což nabízí zajímavou možnost trávení času.
Ranní výuka od 9.00 do 12.00.
Typy kurzů, které škola nabízí
Letní program
Dynamické jazykové kurzy francouzštiny, s návštěvami Paříže a prohlídkami města za doprovodu lektorů. Obsahem výuky je: konverzace, výuka francouzské gramatiky, běžná mluvená francouzština, strukturovaná podle životních situací. Dále se seznámíte s francouzskou kulturou, tradicemi a kulturními proměnami. Úplní začátečníci nastupují do výuky v kurzu v určených termínech.