Studium angličtiny v zahraničí

Brighton

Místo
Brighton – je přímořské letovisko na jižním pobřeží s cca půl milionem obyvatel. Leží 2 hodiny jízdy autobusem od Londýna nebo 50 minut vlakem.
pláž v Brightonu
Přivítá Vás dlouhá pláž s velkým zábavním molem o délce 512 metrů. Dlouhá promenáda z roku 1899 s cyklistickými stezkami zaujme sportovní nadšence. Plavat lze ve dvou krytých bazénech. Najdete zde i mořské akvárium. Zábavu nabízí spousta diskoték. Jedná se o duchem velmi mladé město s rušnou klubovou scénou. Divadlo Theatre Royal je z roku 1807. Nakupovat můžete v Lanes, staré části Brightonu. Royal Pavillion je v orientálním stylu postavený palác a je charakteristickým znakem města. Brighton vyniká svou polohou, může sloužit k výletům za krásami Londýna, Oxfordu, Cambridge, Bathu, ale i Paříže nebo Amsterdamu.
Škola
English Academy – Brighton & Hove

Škola – má třicetileté zkušenosti s výukou angličtiny. Středně velká škola nabízí vynikající prostředí pro Vaše studium.
Studium na English Academy dává jistotu kvalitní výuky.

Škola má akreditaci British Council a je členem ARELS, což zaručuje vysoký standard výuky, ale i maximální péči o klienta.

Učitelé – (člen ARELS) – škola zaměstnává jen plně kvalifikované pedagogy. Akademie vede „Teacher Training Centre“ uznávané Cambridgeskou universitou. Proto škola užívá nejmodernější pedagogické metody a pomůcky. Maximální počet studentů ve skupině je 12.

Ubytování v hostitelských rodinách


Angličtina v Londýně

Nabízíme i studium angličtiny v Londýně za nižších cenových podmínek než v Brightonu, nejlevnější studium angličtiny v zahraničí nabízí Eastbourne.

Angličtina Malta

Místo
Malta je srdcem Středomoří, láká průzračnou modrou vodou omývající její břehy, odlehlými zátokami a písčitými plážemi. Ve městech najdeme středověké pevnosti, nádherné barokní kostely a paláce odrážející bohatou historii ostrova. Maltézské historické dědictví sahá až k megalitickým dobám a historie Malty čítá již 7000 let.
Škola
Rádi Vám zprostředkujeme výuku na College na Maltě. Cílem školy je Vaše spokojenost a navázání příjemné a úspěšné spolupráce, která Vám pomůže ve Vašem pracovním i soukromém životě. Zaměstnanci školy Vám budou kdykoli k dispozici.
rekreace při studiu angličtiny na Maltě

Proč je angličtina na Maltě jiná?
Budete…
• ve třídě maximálně s 8 studenty.
• Věříme, že je jednodušší učit se jazyk v malých skupinách. Je možno za příplatek (proti ceně běžného jazykového kurzu – zde pod odkazem „Cena“) objednat výuku v malém seskupení se 4 – 6 studenty
• ve třídě s lidmi ve vašem věku, ne mladšími teenagery. Malá škola na Maltě nepřijímá studenty mladší osmnácti let.
• učeni vysoce kvalitními ověřenými metodami, všichni učitelé jsou rodilí mluvčí.
Pokryjete širokou škálu konverzačních témat. Budete-li cestovat, či jednat s kolegy z cizích zemí, budete se v angličtině vyjadřovat správně a navíc s lehkostí. Pomůžeme vám zlepšit gramatiku, čtení, poslech a psanou formu jazyka, zejména psaní e-mailů, formálních dopisů nebo nového životopisu. Veškerý personál se vám bude věnovat. Během přestávek budete obklopeni studenty a učiteli. Můžete se bezplatně občerstvit čajem či kávou, příležitostně i narozeninovým dortem. Po celé budově je možnost připojení k internetu – zásuvkou či pomocí wifi. Surfovat můžete na svém notebooku nebo našich počítačích v internetové kavárně.
Umístění: Škola se nachází v restaurované budově v secesním stylu v centru barokního města Valletty, hlavního města Malty. Sídlo je situováno v poklidné ulici vedle Francouzské ambasády a právních kanceláří. Škola připravuje studenty na zkoušky IELTS, FCE, CAE a LCCI.
Ubytování: Sociální zabezpečení a bezpečnost je pro nás to nejdůležitější. Rozumíme obavám zahraničních studentů a nabízíme pobyt v rodinách nebo alternativní ubytování. Zajišťujeme ubytování v „náhradních“ rodinách, které jsou vybírány na základě Vašich potřeb a požadavků. Pro nás je důležité nejen vzdělání studentů, ale také jejich pohodlí a bezpečí.
Akce
Program pro volný čas, a to pro všechny. Škola pořádá pravidelné akce. Filozofií školy je, že studium v zahraničí není jen chození na pravidelnou výuku. Angličtinu se neučíte pouze ve školních lavicích. Každý student se může zúčastnit víkendových akcí, cestovat, objevovat a učit se v praxi.
Informujte se mailem.