Kurz italštiny letní - intenzivní

Nabídka letní výuky italštiny. Přijďte do intenzívního měsíčního kurzu italštiny, který probíhá ve večerních hodinách o prázdninách. V kurzu se soustředíme na konverzaci a témata využitelná v praxi. Jazyk je vyučován zábavnou a přitažlivou formou. Seznámíte se s novými tématy a novými lidmi! Dopřejte si nové znalosti! Přihlaste se.

Vyberte úroveň znalostí
Vyberte den a čas kurzu
Vyberte místo kurzu
Kód kurzu:
Učebnice
Zahájení kurzu
ne
Cena

Intenzivní kurz italštiny probíhá v měsíci srpnu. Kurz italštiny probíhá od 6. 8. do 24. 8. 2018. V pondělí, středu a pátek od 18.30 do 20.30 hod. Výuka italštiny v Ostravě. Ušetříte za cestu do Itálie. Studujte doma. Přihlaste se!

Cena: 3 800
+
-
Objednávám míst v kurzu
Objednat

Popis kurzu

Přihlaste se do letního běhu. Kurz italštiny, kde upřednostňujeme konverzaci. Hodiny jsou vedeny profesionálně tak, že student je nucen vyjadřovat se v cizím jazyce. Nenásilně dojde k rozšíření slovní zásoby. Pokud se narazí na nejasnosti v gramatice, bude vše vysvětleno.

Letní intenzivní kurz Vám dává šanci v klidu se intenzivně připravit, zlepšit si vyjadřování a obohatit slovní zásobu. Kurzy probíhají ve večerních hodinách, takže nebrání studentům v žádných letních aktivitách, ale naopak jsou jejich vhodným doplňkem. Intenzivní příprava zábavnou formou, která nezatěžuje denní plán, to je deviza letního kurzu. Objednejte si kurz v tradiční jazykové škole s nejlepšími referencemi!

Vybrané kurzy

Váš nákupní košík je prázdný

Název
Studentů
Cena
0