Kurzy francouzštiny na šk. rok

VYBERTE A OBJEDNEJTE SI KURZ FRANCOUZŠTINY na školní rok přímo z počítače!

Vyberte úroveň znalostí
Vyberte den a čas kurzu
Vyberte místo kurzu
Kód kurzu:
Učebnice
Zahájení kurzu
Kurz má akreditaci Min. školství na základě § 25 a § 27 zákona č. 563/2004Sb. Počet studentů v kurzu od: 5
ano
Cena

Kurz francouzštiny F4Z je určen pro úplné začátečníky, kteří s francouzštinou ještě nepřišli do styku.

Cena: 5 800
+
-
Objednávám míst v kurzu
Objednat

Popis kurzu

Francouzština pro začátečníky – kurz: F4Z

Kdo se může do kurzu přihlásit a co už musí umět?

Kurz je určen pro úplné začátečníky, kteří s francouzštinou ještě nepřišli do styku. Nepředpokládají se tedy žádné vstupní znalosti jazyka. Vzhledem k probíranému učivu a předpokládané výstupní úrovni se však do kurzu mohou přihlásit i tzv. „věční začátečníci“ a lidé, kteří se se základy francouzštiny již v minulosti setkali, ale potřebují si většinu poznatků znovu systematicky zopakovat a prohloubit.

Co se v kurzu F4Z naučím?

V kurzu francouzštiny pro začátečníky si osvojíte a natrénujete francouzskou výslovnost, naučíte se základní gramatická pravidla a struktury (slovesa, podstatná jména, členy, zájmena, základní pravidla větného slovosledu – oznamovací a tázací věta, zápor, budoucnost, minulost) a seznámíte se s širokou slovní zásobou z každodenní oblasti (práce, sport, čas, číslovky, dny v týdnu, měsíce v roce, jídlo, internet). Naučíte se, jak francouzsky pozdravit, představit se, omluvit se, jak někoho oslovit. Budeme počítat, konverzovat, domlouvat si schůzky a ptát se na různé otázky. V neposlední řadě se dozvíte spoustu věcí z reálií Francie a frankofonních zemí.

 

 

Kurzy začínají v polovině září a končí v polovině června. Kurzy průběžně pokračují i v dalším školním roce. Kurzovné se platí o prázdninách nebo v září před zahájením kurzu. Můžete zaplatit celé kurzovné nebo zálohu 2000Kč,-. V případě zaplacení (i zálohy) do konce srpna získáte slevu 300Kč,- Pokud není celé kurzovné nebo záloha zaplacena, bereme Vaši objednávku jako NEZÁVAZNOU a zajištěné místo v kurzu mají pouze ti, kteří zaplatili.

Vybrané kurzy

Váš nákupní košík je prázdný

Název
Studentů
Cena
0