Kurz francouzštiny letní - intenzivní

Nabídka letní výuky francouzštiny. Přijďte do intenzívního měsíčního kurzu francouzštiny, který probíhá ve večerních hodinách o prázdninách. V kurzu se soustředíme na konverzaci a témata využitelná v praxi. Jazyk je vyučován zábavnou a přitažlivou formou. Seznámíte se s novými tématy a novými lidmi! Dopřejte si nové znalosti! Přihlaste se.

Vyberte úroveň znalostí
Vyberte den a čas kurzu
Vyberte místo kurzu
Kód kurzu:
Učebnice
Zahájení kurzu
ne
Cena

Intenzívní kurz francouzštiny probíhá od 6. 8. do 22. 8. 2018. Vyučuje se v pondělí, úterý a středu od 16.30 do 18.30 hod.

Cena: 3 800
+
-
Objednávám míst v kurzu
Objednat

Popis kurzu

V kurzu francouzského jazyka s Vámi procvičíme  různé konverzační situace a reálie francouzsky mluvících zemí. Témata: 1. rezervace a nákup letenek a jízdenek, 2. orientace a odbavení na letišti, na nádraží a v metru (např. v Paříži), 3. orientace na mapě – Jak se zeptat na cestu ve městě?, 4. rezervace hotelu, jak využívat služby hotelu, 5. telefonování, 6. nejnavštěvovanější místa různých frankofonních zemí ( města- památky, příroda), 7. gastronomie jednotlivých frankofonních zemí, 8. nákupy a základní slovní zásoba ke stravování v restauracích, 9. základní domluva při zdravotních komplikacích, 10. slovní zásoba pro sezónní práce v zahraničí v různých oblastech (hotelnictví, turismus, zemědělství, au-pair), 11. práce s francouzskou písní a DVD nahrávkou ve 3. a 4. p. Kurz francouzštiny proběhne ve třech týdnech (vždy pondělí – středa). Soustředění se účastní malý počet studentů. Máte zde možnost maximálního využití času pro studium jazyka. Kurz je spíše zaměřen na rozmluvení se – pro studenty s nižší úrovní znalostí.

Letní intenzivní kurz Vám dává šanci v klidu se intenzivně připravit, zlepšit si vyjadřování a obohatit slovní zásobu. Kurzy probíhají ve večerních hodinách, takže nebrání studentům v žádných letních aktivitách, ale naopak jsou jejich vhodným doplňkem. Intenzivní příprava zábavnou formou, která nezatěžuje denní plán, to je deviza letního kurzu. Objednejte si kurz v tradiční jazykové škole s nejlepšími referencemi!

Vybrané kurzy

Váš nákupní košík je prázdný

Název
Studentů
Cena
0