Kurz čínštiny

Intenzivní výuka čínského jazyka. Výuka probíhá spolu s konverzací a se studiem znakového písma i výslovností. Odborné vedení zaručuje pokrok vpřed.

Vyberte úroveň znalostí
Vyberte den a čas kurzu
Vyberte místo kurzu
Kód kurzu:
Učebnice
Zahájení kurzu
ne
Cena

KURZ ČÍNŠTINY PRO ZAČÁTEČNÍKY – Nabídka pro CESTOVATELE, PODNIKATELE A PRO ČAJOVNÍKY
Kurz čínštiny probíhá od začátku října 21. 9. 2018 do 16. 11. 2018. Výuka probíhá v pátky odpoledne.

Cena: 5 900
+
-
Objednávám míst v kurzu
Objednat

Popis kurzu

V začátečníckém kurzu čínštiny C5Z se budeme věnovat základům čínského jazyka se zaměřením na potřeby českých cestovatelů, podnikatelů a čajovníků. V našem kurzu bychom se měli zaměřit především na konverzaci s tím, že u písma se budeme věnovat pouze základům (celkem má čínština 80 000 znaků). Probereme témata jako je představení se, moje rodina, a další základní témata pro rozhovor. Naučíme se číst Pin yin. Dotkneme se i gramatiky, která je v čínštině velice lehká (sloveso být, minulý, přítomný, budoucí čas a jiné gramatické ukazatele). Zaměřili bychom se i na téma společenské etiky, abychom pochopili mentalitu Číňanů, protože se jedná o velmi důležitou oblast komunikace.
Společně bychom probrali zajímavosti z oblasti kultury a historie.

欢迎你们在我们学习汉语。 你们一定知道中国有最多人之一。世界上它也是第三个最大的国家。中国有很多有意思的地方。如果你们有
兴趣你们可以看北京的故宫,上海的外滩或者中国很有名 的山。中国人有一个俗语上有天堂下游苏杭,对我来说这是真的。我很想我们一起可以学习很漂亮的语言,然后你们每个人可以自己去旅行到中国。

 

Komplexní výuka čínského jazyka i s výslovností a kaligrafií. Výborné prostředí milovníků východních kultur.

ČÍNSKÝ KLUB
V čínském klubu (akce mimo výuky s pitím čaje a povídáním o Číně, viz foto) se věnujeme hlubšímu poznání kultury a života v ČLR. Navštěvují nás osobnosti z Číny např. naposled doktorantka VŠB Catherine Zhao. Co pijeme? Kultura pití čaje má v Číně historii delší než pět tisíc let. V Číně se pěstují všechny základní druhy čaje, tedy čaj bílý (baj čcha), čaj zelený (lu čcha), čaj polozelený, známý jako oolong a čaj černý (chung čcha). Poslední akci máme zachycenu na FB.

Vybrané kurzy

Váš nákupní košík je prázdný

Název
Studentů
Cena
0