Kurzy angličtiny Ostrava Zábřeh (roční kurzy)

VYBERTE A OBJEDNEJTE SI KURZ ANGLIČTINY na školní rok přímo z počítače!

Vyberte úroveň znalostí
Vyberte den a čas kurzu
Vyberte místo kurzu
Kód kurzu:
Učebnice
Zahájení kurzu
Kurz má akreditaci Min. školství na základě § 25 a § 27 zákona č. 563/2004Sb. Počet studentů v kurzu od: 5
ano
Cena

 Kurzy pro úplné začátečníky jsou určeny pro zájemce, kteří dosud nikdy angličtinu nestudovali. Nepřišli s tímto jazykem do styku. Nic neznají a neumí anglicky číst. Vyučuje se pomalu důkladně se vše vysvětluje. Předpokládáme, že student nemá žádné výchozí znalosti. Teburg nabízí začátečníkům pozornost lektora a jeho vstřícnost ve vysvětlování a uvádění do tajů nového jazyka. Naše JŠ má nejvyšší procento úspěšnosti začínajících studentů a nulové procento těch, kteří kurz opouštějí. Naši vyučující jsou známi otevřeným a aktivním přístupem ke studentům. Chcete být úspěšní? Přihlaste se!

Cena: 5 800
+
-
Objednávám míst v kurzu
Objednat

Popis kurzu

Společně zvládneme asi 8  lekcí učebnice New English File Beginner. Seznámíme se s přítomným a minulým časem, zájmeny, základními předložkami času a místa, počitatelnými a nepočitatelnými podstatnými jmény apod. Studenti ovládnou konverzaci na téma: moje rodina, můj denní program, mí přátelé, jak bydlíme, mé město/ oblíbené místo, volný čas, v obchodě, v restauraci, na nádraží, ve městě, naučíme se vyprávět o minulosti, popsat prázdniny.Toto platí pro všechny kurzy pro úplné začátečníky. Ve všech kurzech angličtiny pro začátečníky se navíc probírá slovní zásoba, která usnadní jednání při získávání pracovního místa v zahraničí.
Vyberte si vyhovující termín angličtiny pro začátečníky a přihlaste se!

Kurzy začínají v polovině září a končí v polovině června. Kurzy průběžně pokračují i v dalším školním roce. Kurzovné se platí o prázdninách nebo v září před zahájením kurzu. Můžete zaplatit celé kurzovné nebo zálohu 2000Kč,-. V případě zaplacení do konce srpna získáte slevu 300Kč,- Pokud není celé kurzovné nebo záloha zaplacena, bereme Vaši objednávku jako NEZÁVAZNOU a zajištěné místo v kurzu mají pouze ti, kteří zaplatili.

Vybrané kurzy

Váš nákupní košík je prázdný

Název
Studentů
Cena
0